Buty Butysportowe

Buty przeznaczone na piesze wyprawy w góry na sezon wiosna-lato 2015

Kolekcja Merrell wiosna-lato 2015 Oferta marki Merrell na sezon wiosna-lato 2015 to damskie modele dostępne w dwóch kolekcjach. W linii Performance Outdoor znalazły się buty

Kolekcja Merrell wiosna-lato 2015

Oferta marki Merrell na sezon wiosna-lato 2015 to damskie modele dostępne w dwóch kolekcjach. W linii Performance Outdoor znalazły się buty przeznaczone na piesze wyprawy w góry, szybkoschnące modele na letnie wędrówki i buty biegowe. Kolekcja Active Lifestyle to modele miejskie, wygodne buty na weekendowe wycieczki oraz sandały. Nadchodzący sezon marka Merrell proponuje spędzić aktywnie. Miejskie życie pełne niespodzianek czy pobyt na łonie natury – nowe modele Merrell spełnią oczekiwania i pozwolą cieszyć się każdą chwilą na świeżym powietrzu. Biegnij szybciej, ruszaj na szlak i idź dalej, wspinaj się pewniej.

LINIA PERFORMANCE OUTDOOR
Na górskie wędrówki
Wiosenne spacery, majówkowe wyjazdy w góry, letnie wędrówki. Buty z outdoorowej kolekcji Merrell to propozycja dla osób, które wiosną i latem planują ruszyć na szlak. Modele Merrell do Hikingu i Light Hikingu ochronią przed nierównościami terenu, zapewnią stabilność, wygodę i dobre dopasowanie, a dzięki podeszwom z technologią M-Select GRIP będą dobrze trzymać się podłoża.

Sugerowane ceny detaliczne
Merrell Chameleon Shift: 399 pln
Merrell Daria Gore-Tex: 389 pln
Merrell Azura Breeze: 339 pln

Na przekraczanie górskich strumieni
Podczas letnich wędrówek można trafić na szlaki biegnące przez górskie strumyki. Lekkie modele Merrell Hydro Hike to buty, które sprawdzą się podczas pokonywania wodnych przeszkód pojawiających się na trasie. Zapewnią przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej powierzchni. W butach z tej linii zastosowano konstrukcję Built to Get Wet, czyli szybkoschnące materiały oraz wierzch ułatwiający odprowadzanie wody.

Sugerowane ceny detaliczne
Merrell Huricane Lace: 339 pln
Merrell Allout Blaze Sieve: 349 pln
Merrell Allout Blaze Aero Sport: 389 pln

Na szybkie marsze
Nowe wyzwanie, przyspieszone tempo i pokonywanie własnych słabości. Dla osób, które pragną nabrać rozpędu marka Merrell proponuje buty z linii Speed Hike łączące w sobie cechy modeli hikingowych oraz biegowych. Minimalistyczne w formie modele są lekkie i idealnie dopasowują się do stopy. Zastosowano w nich m.in. podeszwę środkową UniFly, wykorzystywaną w butach biegowych, która amortyzuje wstrząsy, umożliwia równomierne rozłożenie nacisku i stabilizuje postawę.

Sugerowane ceny detaliczne
Merrell Capra Sport Gore-Tex: 499 pln
Merrell Grassbow Rider: 379 pln

Na biegi w terenie
Miękki mech, piaszczyste ścieżki, zielone polany – sezon wiosna-lato to idealna pora na biegi na łonie natury. Trailowe buty do biegania Merrell pozwolą na dynamiczny bieg, zapewnią elastyczność i dobrą amortyzację, jednocześnie chroniąc stopy przed kamieniami i konarami, które czekają na szlaku. Lekkie, minimalistyczne modele zagwarantują dobry kontakt z podłożem. Podeszwy z agresywniejszym bieżnikiem zapewnią dobrą przyczepność zarówno na błotnistej, jak i piaszczystej nawierzchni. W kolekcji Merrell znalazły się również modele do biegania na asfalcie. Szosowe buty charakteryzują się zerową różnica poziomów pomiędzy palcami a piętą tzw. 0 drop.
Damskie modele trailowe:

Sugerowana ceny detaliczne
Merrell Allout Fuse: 399 pln
Merrell Vapor Glove: 299 pln

Damskie modele szosowe:

Merrell Bare Access Arc 4: 329 pln
Merrell Bare Access Ultra: 369 pln

LINIA ACTIVE LIFESTYLE
Codziennie życie w mieście ani na chwilę nie zwalnia tempa. Dla osób, które pozostają w ciągłym ruchu stworzono buty z linii Merrell Active Lifestyle. Nowe modele sprawdzą się podczas codziennych aktywności – pozwolą rano przemierzać ruchliwe ulice w kierunku pracy lub pokonać trasę na rowerze, a wolne popołudnie spędzić w parku z przyjaciółmi. W butach zastosowano m.in. wyprofilowaną anatomiczną podeszwę M-Select Move, która zwiększa stabilizację i zapewnia komfort ruchów. W tej linii znajdują się również modele idealne na wypady za miasto – spacery w parku krajobrazowym, pikniki na łonie natury. Sandały to propozycja na lato w mieście, a także turystyczne wyjazdy i piesze zwiedzanie malowniczych europejskich stolic.

Sugerowana ceny detaliczne
Merrell Mimosa Hope: 349 pln
Merrell Enlighten Shine: 349 pln
Merrell Terran Cross: 259 pln

Allout Blaze Aero Sport_65032_389pln

Allout Fuse_03972_399pln

Daria GTX_65210_389pln

Grassbow Rider_65172_379pln

Mimosa Hope_22138_349pln

Vapor Glove_03918_299pln

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy