Suknie wieczorowe Sukniewizytowe

Sukienki wizytowe kolekcja Solar na sezon wiosna/lato 2014. Biel jest na ważnym planie

Sukienki wizytowe
Kolekcja Solar SS14

Kwiecień i maj to miesiące pełne okazji do uroczystych spotkań. Wizytowy dresscode wskazuje nam odpowiednie fasony i długości, a idealnym wyborem o tej porze roku jest sukienka! W kolekcji Solar na sezon wiosna/lato 2014 znajdziesz propozycje na każdą okazję.
Kwiecień i maj to miesiące doskonałe możliwości do odpowiednich spotkań. Wizytowy dresscode wskazuje nam odpowiednie sposoby i długości, a idealnym wyborem o tej chwili roku jest sukienka! W kolekcji Solar na okres wiosna/lato 2014 znajdziesz możliwości na dowolną okazję.

W niniejszym okresie klasyczne małe czarne ustępują miejsca sukienkom w jasnych odcieniach. Dzięki różnorodności nastrojów i modeli w najróżniejszej kolekcji Solar wszystka spośród nas znajdzie dla siebie odpowiedni model. Drinku z hitów tej wiosny są minimalistycznesukienki o linii litery A. Pudełkowy fason nadaje stylizacji nowoczesnego charakteru, akontrastowe wykończenia i wstawkiurozmaicają całość. W kolekcji Solar poza trapezowymi sukienkami znajdziemy i klasyczne kobiece fasony o lekko dopasowanym kroju oraz odcinane w talii.

Wśród wzorów polecają się dwa motywy – geometryczne printy oraz kwiaty. Dzięki subtelnej kolorystyce graficzne zdobienia organizują w całkowicie nowej wersji. Strukturalne tkaniny i przyjemny połysk nadają geometrycznym wzorom lekkości i wdzięku. Charakterystyczny dla tej chwili roku kwiatowy ruch tym zupełnie rośnie w szerokich wydaniach: od malarskich printów po wyraziste, wielobarwne bukiety. Sprawdzoną alternatywą dla kolorowych przykładów jest doskonały duet czerni oraz bieli. Tej wiosny biel siedzi na pierwszym planie – czerń jest jedynie w istocie drobnego elementu lub wykończenia.

Dopełnieniem wizytowej stylizacji są odpowiednio dobraneakcesoria. Drinku z najliczniejszych trendów w niniejszym okresie jestpodkreślaniesurowości i szlachetnościbiżuterii delikatnymi akcentami kolorystycznymi. Jeżeli wolisz bardziej intensywne dodatki, wybierz masywną bransoletę w neonowym kolorze lub wzorzystą apaszkę oraz uzupełnij całość stylową kopertówką. Tak zrobiona podczas każdej wiosennej przyczyn będziesz ubrana szykownie, elegancko i modnie.

Dopełnieniem wizytowej stylizacji są odpowiednio dobraneakcesoria. Jednym z najmocniejszych trendów w tym sezonie jestpodkreślaniesurowości i szlachetnościbiżuterii delikatnymi akcentami kolorystycznymi. Jeżeli wolisz bardziej wyraziste dodatki, wybierz masywną bransoletę w neonowym kolorze lub wzorzystą apaszkę oraz uzupełnij całość stylową kopertówką. Tak przygotowana podczas każdej wiosennej okazji będziesz ubrana szykownie, elegancko i modnie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy