Wiadomości Branżowe

Bez diet i kalorii – odetchnij w serwisie internetowym „Ciałoisztuka.pl”

Jak traktujesz swoje ciało? Należysz do osób, które o nim zapominają, czy też nadmiernie je kontrolują? W obu przypadkach przyda się trochę luzu i dystansu w artystycznym wydaniu. Zapraszamy na serwis internetowy „Ciałoisztuka.pl” Męczy Cię wszechobecny kult ciała? Ucieknij w świat sztuki, która bawi się kanonami współczesnego piękna. Ciało w

Jak traktujesz swoje ciało? Należysz do osób, które o nim zapominają, czy też nadmiernie je kontrolują? W obu przypadkach przyda się trochę luzu i dystansu w artystycznym wydaniu. Zapraszamy na serwis internetowy „Ciałoisztuka.pl”

Męczy Cię wszechobecny kult ciała? Ucieknij w świat sztuki, która bawi się kanonami współczesnego piękna. Ciało w barokowym malarstwie, obiektywie miejskiego fotografa, w artystycznych wizjach Witkacego, w nowoczesnym  nurcie „Body Art”  – w serwisie ciało i sztuka nie ma ani słowa o dietach, kaloriach i ćwiczeniach.

Ciało – inspiracja dla artystów i naukowców

Serwis „Ciałoisztuka.pl” to miejsce, które łączy ciało, ducha i umysł.  Wirtualna wycieczka po artystycznych meandrach w towarzystwie ludzkiej anatomii. Dla artysty ciało nie musi być idealne, za to jest doskonałym tworzywem do twórczego  procesu, który nie zna granic.

Znajdziesz tu szokujące komentarze do ulotnych ideałów piękności, świeże spojrzenie na kobiecość i męskość, fascynację niedoskonałościami. To jednocześnie kopalnia informacji o współczesnej sztuce i kulturze.

- „Serwis Ciałoisztuka.pl” to próba zebrania dorobku artystycznego różnych twórców, a ich wspólnym pierwiastkiem będzie ludzkie ciało. Prezentowane przez nich - obsesyjnie lub zabawnie, dostrzegane i gloryfikowane. Bo ciało ludzkie z samej natury jest swoistym dziełem sztuki.” – wyjaśniają twórcy strony Ciałoisztuka.pl

Serwis internetowy „Ciałoisztuka.pl” wspiera firma Verco, ekspert od innowacyjnych rozwiązań dla dobrego samopoczucia, producent plastrów na blizny Sutricon.

Zapraszamy: www.cialoisztuka.pl

 

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy