Moda

Frędzle przy torbach i pomysł na prezent idealny!

Informacja prasowa Warszawa, 5 grudnia 2014 Hit sezonu: frędzle przy torbach i pomysł na prezent idealny! Motywem przewodnim sezonu jesień / zima niezaprzeczalnie są frędzle.

Informacja prasowa
Warszawa, 5 grudnia 2014

Hit sezonu: frędzle przy torbach i pomysł na prezent idealny!

Motywem przewodnim sezonu jesień / zima niezaprzeczalnie są frędzle. To niekwestionowany hit, który szturmem wdarł się na światowe wybiegi wywołując nostalgię za hipisowską modą i stylem boho. Marka Loft37, swoją nową, jesienno – zimową kolekcją butów toreb i skórzanych dodatków – A Tale of Loft, idealnie wpisuje się w ten gorący nurt.

Torby z frędzlami pojawiają się na wybiegach największych projektantów. Ten ekstrawagancki dodatek króluje głównie przy torbach maxi, tworząc z klasycznej torby ciekawe stylizacyjne uzupełnienie. Projektantki marki Loft37, Joanna Trepka i Paulina Kalińska, postanowiły ozdobić frędzlami najlepsze modele swoich toreb. W ten sposób zwykły „shopper” nabiera ciekawego, rockowego charakteru, a jego pojemność doceni każda kobieta.
Oryginalne frędzle przy torbach marki Loft37 przyciągają uwagę i podkreślają nawet najprostsze stylizacje. Jednakże, dla osób, dla których ten element jest zbyt ekstrawagancki, Loft37 proponuje portfele ozdobione frędzlami. Dostępne w różnych kolorach, będą świetnym pomysłem na prezent świąteczny dla ukochanej osoby..

Loft37 przygotował także ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą zdecydować się na prezent świąteczny lub boją się gwiazdkowej wpadki. W sam raz dla osób, które mają wątpliwości związane z zakupem prezentów, przygotowano eleganckie bony upominkowe, których wartość można ustalać indywidualnie.

Loft37_shopper

Loft37_portfel_frędzle

Loft37_portfel_fredzle2

Dodatkowe informacje:
Loft37 to najmodniejsze miejsce na obuwniczej mapie każdej wielbicielki stylu i znawczyni trendów. Obok modnych butów dostępne są również najnowsze kolekcje torebek, biżuterii i niezbędnych dodatków. Pomysł wprowadzenia na polski rynek nowej marki obuwniczej zrodził się z przyjaźni, pasji tworzenia i przede wszystkim miłości do pięknych rzeczy. Joanna i Paulina to kobiety odpowiedzialne za projekt Loft37. Jedna jest z wykształcenia prawnikiem, druga, z wykształcenia malarka, pracuje jako stylistka i architekt wnętrz. Obie mają niepohamowaną dawkę energii, kreatywności, potrzeby ciągłego rozwoju. Buty Loft37 to oryginalność i luksus, który oznacza możliwość spersonalizowania i doboru własnej kolorystyki, faktury materiału. Pełna oferta dostępna jest w sklepie internetowym, pod adresem: http://loft38.pl. Loft37 posiada także swoje butiki stacjonarne w Warszawie: ul. Mokotowska 52 a, ul. Wołoska 12, ul. Dominikańska 3 oraz w Poznaniu: ul. Półwiejska 32 (Stary Browar).

Blog: http://loft37.pl/pl/b/list
Więcej informacji na: http://loft37.pl/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy