Dodatki

Nowa kolekcja okularów Boss Orange na wiosnę i lato

ORANGE IS THE NEW BLACK!

NOWA KOLEKCJA OKULARÓW HUGO BOSS

Nowa kolekcja okularów Boss Orange na wiosnę/lato 2013 przykuwa wzrok swoimi zdecydowanymi kształtami, intensywnymi kolorami i oryginalnymi wzorami. Niepowtarzalne połączenie nowoczesności z lookiem vintage sprawia, że zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne są akcesoriami, które muszą znaleźć się w Twojej letniej garderobie!

Kolorowy szał!
Inspirowane latami 80-tymi duże oprawki o nieco kwadratowym kształcie, znane jako popularne ‘kujonki’, otrzymały zupełnie nowy look! Stały się wyjątkowe dzięki zaskakującym połączeniom kolorystycznym, takim jak turkus przechodzący w błękit, przenikające się jasne i ciemne odcienie zieleni, granat przechodzący w błękit oraz połączenie czerni i szarości, dostępne w wersji z niebieskimi, brązowymi bądź zielonymi soczewkami.

Inspiracja vintage
Styl vintage został zreinterpretowany na nowo! Metalowe akcenty, charakterystyczne duże szkła – ten model to doskonale „wyrzeźbione” uniseksowe okulary przeciwsłoneczne. Wyjątkowość tych okularów tkwi w unikalnym efekcie mlecznego szkła oraz matowych oprawach, wykończonych logiem BOSS Orange na zausznikach. Paleta kolorów dostępnych w przypadku tego modelu obejmuje matowe odcienie niebieskiego, szarości, brązu, soczystego burgundu i różu, a także klasycznej czerni i czerwieni.

Duże oprawki o kształcie kocich oczu, inspirowane latami 50-tymi minionego wieku, z delikatnym metalowym akcentem po obu stronach soczewek to model przeznaczony dla Pań, które lubią epatować swoją kobiecością. Dostępny jest w wersji przeciwsłonecznej i korekcyjnej, w ciekawych zestawieniach kolorystycznych, takich jak purpura i pomarańcz czy też niebieski, oliwka i brąz. Połączenie ciekawego kształtu i niebanalnych barw gwarantuje ożywienie każdej stylizacji.

Przezroczystości
Wielkomiejski charakter tych dużych, prostokątnych, niezwykle kobiecych opraw sprawia, że stają się absolutnie niezbędnym dodatkiem dla nowoczesnych kobiet sukcesu. Okulary dostępne są w intensywnych, soczystych kolorach, takich jak brzoskwinia, purpura, szary i zieleń. Wersja przeciwsłoneczna wyposażona jest w klasyczne, stonowane szare soczewki.

okulary_Hugo_Boss

okulary_Hugo_Boss1

okulary_Hugo_Boss2

okulary_Hugo_Boss3

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy