Buty Buty zimowe

Ponadczasowe oficerki, klasycznie czarne i beżowe kozaki

_46303 coniak 92 (2)

0. 43703 czarny 91 (2)
Get the Look by Nessi!
Zapowiedź najnowszej kolekcji butów Nessi na jesień/zimę 2014

Dlaczego Get The Look? Ponieważ tegoroczne modele Nessi staną się dominantą każdej „płaszczowej” stylizacji. Znaki szczególne? Mocne kolory, ciekawe modele, niesztampowe zdobienia. Nie zabraknie też ponadczasowej klasyki. Przejdź tę jesień w butach Nessi, Get the Look by Nessi!

W nadchodzącym sezonie marka Nessi stawia na różnorodność i uniwersalność. Tak też w najnowszej kolekcji zabłyszczą ponadczasowe oficerki, klasycznie czarne i beżowe kozaki na obcasie oraz botki z lakierowanej ciemnej skóry przebite odrobiną czerwieni. To perfekcyjne, kobiece buty.

A kto szuka pełnych mocy, stylowych modeli nie będzie zawiedziony, ponieważ buty Nessi zostały zaprojektowane zgodnie z nadchodzącymi trendami. Na przedpremierowych pokazach znanych projektantów dało się słyszeć z wybiegów, że „punk is not dead”. Proszę bardzo, w ofercie Get The Look by Nessi znajdziemy grunge’owe botki zdobione metalowymi pierścieniami, modele z szeroką, luźno opadającą cholewką albo wiązane, a’la męskie półbuty.

W pochmurne dni Nessi zagra kolorami: obok beżowych, brązowych i czarnych par, producent z powodzeniem eksperymentuje z zielenią, czerwienią czy granatem. Znakiem rozpoznawczym marki stały się odcienie szlachetnych alkoholi takich jak brandy czy koniak. Ciekawie!

Przewaga butów Nessi tkwi w szczegółach, a wyjątkowości dodają im dominujące suwaki, zamszowe wstawki, metalowe obręcze i lakierowane skóry. Warto dodać, że to skóry bardzo dobrej jakości, co wśród producentów obuwia już na pierwszy rzut oka wyróżnia polską markę Nessi. A przekłada się to nie tylko na wygląd, ale i na wygodę.

Najnowsza kolekcja Nessi to stylowe, uniwersalne, wykonane z naturalnych materiałów buty, stworzone dla każdej kobiety, która nie ulega zimowej nudzie. Po prostu… Get the Look by Nessi!

2. 44503 bez 9 (2)

3. 45303 braz 14 (2)

43703 czarny 7 (2)

43803 brandy 14 (2)

44203 granat 9 (2)

Similar Posts