LIFESTYLE Uroda

EVELINE COSMETICS – kreator makijażu FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Data publikacji: 2014-10-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: EVELINE COSMETICS – kreator makijażu FashionPhilosophy Fashion Week Poland
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

W dniach 22- 26 października w Łodzi odbyła się XI edycja największego wydarzenia modowego w Polsce – Fashion Week Poland – którego partnerem i kreatorem makijażu w tym roku była marka Eveline Cosmetics.

EVELINE COSMETICS - kreator makijażu FashionPhilosophy Fashion Week Poland LIFESTYLE, Uroda - W dniach 22- 26 października w Łodzi odbyła się XI edycja największego wydarzenia modowego w Polsce - Fashion Week Poland - którego partnerem i kreatorem makijażu w tym roku była marka Eveline Cosmetics.

W dniach 22- 26 października w Łodzi odbyła się XI edycja największego wydarzenia modowego w Polsce  –  Fashion Week Poland –  którego partnerem i kreatorem makijażu w tym roku była marka Eveline Cosmetics. 

Na wszystkich pokazach jesiennej edycji można było zobaczyć modelki w makijażach wykonanych produktami marki. Eveline Cosmetics posiada niezwykle szeroką ofertę kosmetyków pozwalających na profesjonalne wykonanie widowiskowych makijaży scenicznych. 35 pokazów, 130 kolekcji, kilkuset wystawców i kilka tysięcy widzów. Na wybiegu w kolekcjach dla kobiet na wiosnę/lato 2015 dominowały stonowane jasne barwy, lekkie zwiewne transparentne materiały, proste formy i metaliczne dodatki. Dla mężczyzn natomiast dużo neonowych kolorów i śmiałe zestawienia.

XI edycja przyciągnęła wielu znakomitych gości m.in. sławnych projektantów, znanych bloggerów, aktorów, piosenkarzy i celebrytów.

Duże emocje wzbudził ostatni pokaz tegorocznej edycji Fashion week – pokaz – instalacja Dawida Tomaszewskiego – mieszkającego w Berlinie polskiego projektanta o międzynarodowej sławie. Modelki stylizowane na fantomy i manekiny, pozbawione ruchu prezentowały stroje inspirowane rosyjskim konstruktywizmem. 

 

FashionPhilosophy Fashion Week Poland to największe w Polsce wydarzenie modowe, skierowane do międzynarodowego odbiorcy. Kreując nowe trendy, stwarza jednocześnie płaszczyznę spotkania wybitnych projektantów i młodych twórców z profesjonalistami branży modowej. Program imprezy zbudowany jest wokół trzech głównych segmentów, które stanowią przegląd nadchodzących trendów zarówno w modzie klasycznej, jak   i awangardowej.

Eveline Cosmetics to największy polski producent i eksporter kosmetyków. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz znajomości potrzeb konsumentek trafia w gusta kobiet na całym świecie. Dzisiaj marka Eveline jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 75 krajach i w planach ma dalszą ekspansję. Dynamiczny rozwój firmy na nowych rynkach oraz stałe umacnianie pozycji na świecie znajduje odzwierciedlenie w sprzedaży ponad 80 mln sztuk kosmetyków rocznie. Bardzo duża dynamika rozwoju jest także widoczny w kosmetyce do makijażu. Firma wprowadza nowe tusze do rzęs, błyszczyki czy fluidy.

– Zwiększamy dostępność naszych kosmetyków poprzez pojawianie się w drogeriach, tzw. szaf, co ułatwia konsumentce odnalezienie ulubionego produktu. Znajdzie tam kosmetyki, które tym razem posłużą wizażystkom do tworzenia makijaży modelek na Fashion Week Poland, a na co dzień doskonale sprawdzają się przy wykonywaniu makijażu dziennego lub wieczorowego – mówi Agnieszka Kamila Nierychlewska PR Manager Eveline Cosmetics.

Eveline Cosmetics  www.eveline.eu

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
EVELINE COSMETICS - kreator makijażu FashionPhilosophy Fashion Week Poland LIFESTYLE, Uroda - W dniach 22- 26 października w Łodzi odbyła się XI edycja największego wydarzenia modowego w Polsce - Fashion Week Poland - którego partnerem i kreatorem makijażu w tym roku była marka Eveline Cosmetics.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Similar Posts