moda damska

Energiczne i kobiece każdego dnia Agnieszka Szulim, Paulina Krupińska i Natalia Klimas

Trzy wyjątkowe kobiety i dżinsy do zadań specjalnych LEVI’S®

Pewne siebie, energiczne i kobiece każdego dnia – Agnieszka Szulim, Paulina Krupińska i Natalia Klimas odkrywają nowy kształt kobiecości w dżinsach Levi’s® Revel™.

[Warszawa, 06.03.2014] Marka Levi’s® zaprosiła trzy wyjątkowe kobiety, do udziału
w specjalnej sesji zdjęciowej, podczas której mogły odkryć jedyne w swoim rodzaju, ultra kobiece dżinsy z nowej linii Levi’s® Revel™.

Bohaterkami sesji są: pełna dziewczęcego uroku modelka Paulina Krupińska, charyzmatyczna i znana z odważnych wypowiedzi dziennikarka Agnieszka Szulim oraz wschodząca gwiazda kina, aktorka Natalia Klimas. Wszystkie na co dzień żyją aktywnie, nie bojąc się nowych wyzwań. Kochają modę i jeansy, a media uznają je za jedne z najlepiej ubranych kobiet. Pomimo wielogodzinnych sesji i nagrań zawsze wyglądają kobieco

i atrakcyjnie. Zachwycają pewnością siebie, zarażając przy tym swoją pozytywną energią wszystkich wokół.
„Pokazując takie kobiety jak Agnieszka Szulim, Paulina Krupińska i Natalia Klimas, chcieliśmy zainspirować wszystkie Polki dając im przykład pewnych siebie kobiet, które czują się świetnie w swojej skórze niezależnie od okoliczności. Marka Levi’s® tworząc model Levi’s® Revel™ myślała właśnie o silnych i charyzmatycznych kobietach, które cenią sobie perfekcyjny wygląd nie rezygnując z pary ulubionych jeansów. Levi’s® Revel doskonale dopasowuje się do kobiecej sylwetki, dodatkowo nadając jej idealny kształt. Podczas sesji widzieliśmy jak bohaterki przechadzały się po studio przeglądając się
w lustrze z zachwytem w oczach. Chcemy by wszystkie kobiety z takim samym uśmiechem patrzyły na siebie każdego dnia, dzięki idealnej parze ulubionych dżinsów.” – mówi Justyna Gościńska, Dyrektor Marketingu na Wschodnią Europę, Rosję, Turcję, Środkowy Wschód i Północną Afrykę.

Autorem sesji zdjęciowej jest Adam Pluciński, młody fotograf, który ma na swoim koncie sesje modowe i wizerunkowe zarówno dla najlepszych magazynów jak i znanych projektantów. Zdjęcia są częścią specjalnego projektu, który wiosną br. zaowocuje wyjątkową wystawą przygotowaną przez markę Levi’s®. Zdjęcia zostaną także wykorzystane w komunikacji PR oraz w wewnętrznych kanałach komunikacji marki Levi’s®.

Najnowsza kolekcja Levi’s® Revel jest dostępna w salonach Levi’s® w całej Polsce.

Sesja Levi's Revel  (6)-001-2014-03-17 _ 23_33_33-75

Sesja Levi's Revel  (3)-002-2014-03-17 _ 23_33_31-75

Sesja Levi's Revel  (1)-004-2014-03-17 _ 23_33_27-75

Sesja Levi's Revel  (2)-003-2014-03-17 _ 23_33_29-75

Na temat kolekcji Levi’s® Revel
Dżinsy Levi’s® Revel jako jedyne wykorzystują unikalną, ekskluzywną technologię Liquid Shaping, która została zastosowana w produkcji denimu dzięki innowacyjnej technice przypominającej screen-printing. Technologia Liquid Shaping odpowiada za odpowiednią rozciągliwość denimu w najbardziej strategicznych obszarach, dzięki czemu materiał doskonale oplata sylwetkę i unosi pośladki oraz kształtuje uda nadając sylwetce piękne kształty, jednocześnie sprawiając, że spodnie są wygodne niczym Twoja druga skóra.
Denim wykorzystywany do produkcji linii Levi’s® Revel został odpowiednio wyselekcjonowany, dzięki czemu są one nie tylko niezwykle wygodne, ale również świetnie wyglądają. Strecz rozciąga się
w czterech kierunkach, dzięki czemu doskonale uwydatnia zalety sylwetki, poruszając się wraz
z kobiecym ciałem.
Wykorzystując przełomowy system dopasowania dżinsów Levi’s® Curve ID, Levi’s® Revel oferuje szeroką gamę krojów idealnych dla każdej kobiecej sylwetki. Dostępne w wersjach Slight, Demi oraz Bold Curve, Levi’s® Revel dają kobietom poczucie jakby były szyte na miarę, eliminując tym samym większość frustracji, które powoduje przymierzanie dżinsów. Odpowiednie przeszycia, wykończenia oraz umiejscowienie kieszeni – wszystko to zostało zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić poczucie doskonałości. Szeroka gama kolorów i krojów zarówno w wersji ze zwężanymi jak i prostymi nogawkami, sprawiają, że każda kobieta z pewnością znajdzie swój model Levi’s® Revel.

Na temat marki Levi’s®
Marka Levi’s® stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s® stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s® dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w więcej niż 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi’s® jej produktów I salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy