Moda Moda dla panów

Prowadzisz aktywny tryb życia? Mężczyzna potrzebuje komfortu i swobody ruchu

WEEKEND DŻENTELMENA Propozycje od marki Jan Prowadzisz aktywny tryb życia? Chcesz wyglądać stylowo, ale zmagasz się z trudnymi, nieustannie zmieniającymi się warunkami pogodowymi? Z rozwiązaniem

WEEKEND DŻENTELMENA
Propozycje od marki Jan

Prowadzisz aktywny tryb życia? Chcesz wyglądać stylowo, ale zmagasz się z trudnymi, nieustannie zmieniającymi się warunkami pogodowymi? Z rozwiązaniem nadchodzi Jan Vanderstorm – nowa marka dostępna w Stilago, proponująca odzież idealną dla aktywnych mężczyzn ceniących sobie styl i funkcjonalność w modzie.

Podczas górskich wypraw, wspinaczki czy weekendowych wyjazdów za miasto, każdy mężczyzna potrzebuje komfortu i swobody ruchu. Luźny, ale zarazem stylowy look w trudnych warunkach nie będzie już wyzwaniem dzięki kolekcjom marki Jan Vanderstorm.

Jan Vanderstorm to marka o prawdziwie skandynawskim charakterze, projektująca modną, wysokiej jakości oraz funkcjonalną odzież. Swoje propozycje kieruje do stylowych, aktywnych mężczyzn, koncentrując się na modzie plus size.

Cieple kurtki, praktyczne bezrękawniki i wygodne bluzy doskonale sprawdzą się podczas wędrówek w deszczu, czy wietrze. Luźne, casualowe koszule i wygodne dżinsy to propozycje do noszenia na co dzień. Ich proste kształty i naturalne kolory to rozwiązania idealne dla męskiej garderoby.
Klienci Stilago mogą teraz cieszyć się wyborem klasycznego stylu Jan Vaderstorm, w prosty sposób wzbogacając swoją szafę o modną i niezawodną odzież!

Stilago_JV (1)

Stilago_JV (2)

Stilago_JV (3)

Stilago_JV (4)

Stilago_JV (5)

Stilago_JV (6)

Stilago_JV (7)

Stilago_JV (10)

Stilago_JV (11)

Stilago_JV (12)

Stilago_JV (14)

Stilago_JV (17)

Stilago_JV (23)

Stilago_JV (24)

Stilago_JV (27)

www.stilago.pl

O Stilago.pl: Obecny na rynku od 2010 roku, zrzeszający ponad 4 mln użytkowników na świecie, sklep Stilago jest obecnie najszybciej rozwijającą się platformą modową w Europie Środkowej i Wschodniej. Stilago przywiązuje wagę do najwyższej jakości produktów oraz obsługi klienta. Każdego dnia w ofercie portalu pojawiają się oferty dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Oryginalne produkty pochodzące głównie z Europy Zachodniej gromadzone są przez zespoły zakupowe zlokalizowane w Berlinie, Bratysławie oraz Bukareszcie. Stilago jest częścią Klingel Gorup (K – Mail Order GmbH & Co. KG), jednej z największych i najbardziej doświadczonych firm wysyłkowych w Niemczech.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy