Wiadomości Branżowe

Przywitaj Nowy Rok z Samsung Smart TV

Dzień 31 grudnia spędzany przed ekranem telewizora, kojarzy się wielu Polakom z nudą oraz zaprzepaszczoną szansą na dobrą zabawę. Tak jednak nie musi być! Dzięki aplikacjom platformy Samsung Smart TV, Sylwester spędzany z pilotem w ręku może być ekscytującym doświadczeniem.

Samsung Smart TV zawiera aż 65 aplikacji w języku polskim*. Wśród nich znajduje się wiele rozwiązań, które przydadzą się każdemu, kto planuje spędzić sylwestra w domowym zaciszu w towarzystwie najbliższych. Sprawdź w jaki sposób pożegnać stary rok razem z twoim Smart TV.

Prywatka z Samsung Smart TV
Organizujesz sylwestra u siebie w domu? Nie wiesz jak się do tego zabrać? W menu swojego telewizora znajdziesz aplikacje, które z pewnością pomogą świetnie rozkręcić imprezę.

Jedną z nich jest Tuba FM. Jest to aplikacja powstała w oparciu o popularny serwis tuba.fm, doskonale znana posiadaczom smartfonów oraz tabletów. Dzięki Tuba FMmożemy wybrać konkretny gatunek muzyczny jakiego chcemy słuchać (np. pop, soft rock) czy też motyw przewodni dla puszczanych utworów (np. przeboje lat 80-tych). Aplikacja umożliwia także słuchanie ulubionego artysty. Dzięki temu możemy spędzić sylwestra na przykład z niezapomnianymi przebojami ABBY. Bardzo przydatną funkcją jest możliwość stworzenia własnego kanału, gdzie własnoręcznie dobierzemy muzykę, która będzie odpowiednia dla naszej domówki. Tuba.fm na pewno zdobędzie wielu odbiorców wśród posiadaczy Samsung Smart TV.

Interesującą propozycją na muzycznego Sylwestra jest aplikacja Tuba TV. Umożliwia ona stworzenie własnej telewizji muzycznej, dostosowanej do indywidualnych gustów i potrzeb. Aplikacja wyszukuje teledyski i umożliwia tworzenie playlist m.in. w oparciu o ulubionych artystów czy gatunki muzyczne. Można również skorzystać z gotowych tematycznych kanałów z najpopularniejszymi stylami muzycznymi. Tuba TV posiada także kolekcję klipów w jakości HD. Nie trzeba więc już skakać po kanałach telewizyjnych aby znaleźć najbardziej nam odpowiadające teledyski.

Kolejną aplikacją, która umożliwi nam doskonałą atmosferę muzyczną na sylwestra jest PolskaStacja.pl. Zapewnia ona wybór wielu kanałów oferujących różnorodne gatunki muzyki (od muzyki biesiadnej, folkowej, przez jazz, lounge, disco polo, pop czy też rock), co ważne – ulubiona muzyka nie jest przerywana blokami informacyjnymi. Aplikacja może być też uruchamiana z smartfonów i tabletów Samsung z systemem Android.

Powyższą listę aplikacji uzupełniają także aplikacje Polskie Radio Czwórka i RMFon.pl – ze wszystkimi z nich nasza prywatka na pewno zakończy się pełnym sukcesem! Aplikacja RMFon.pl oferuje 87 tematycznych internetowych stacji radiowych o zróżnicowanym repertuarze, tak aby zaspokoić muzyczne gusta każdego!

Maraton filmowy z twoim Smart TV
Rozrywka przed telewizorem nie musi ograniczać się do oferty kanałów telewizyjnych czy też aplikacji muzycznych zawartych w Samsung Smart TV. Co jeśli nie organizujemy żadnej prywatki, a w sylwestra chcielibyśmy się po prostu zrelaksować leżąc na kanapie przed naszym Smart TV? Z pomocą przychodzi nam bogata oferta różnych serwisów  oferujących filmy.

Aplikacja Iplex.plto baza filmów, podzielonych na różne kategorie. Dzięki temu możemy zaserwować sobie relaksujący sylwestrowy maraton z thrillerami, horrorami czy też kolekcją filmów w reżyserii Woodego Allena.

Aplikacja Ipla, pozwala nie tylko na oglądanie filmów, ale zawiera też dostęp do ulubionych seriali, programów rozrywkowych typu talk-show czy programów sportowych. Aplikacja ta to niezwykle bogata programowo baza materiałów wideo dostępnych na platformie Samsung Smart TV, w której każdy – niezależnie od wieku – znajdzie coś interesującego dla siebie.

Kolejną aplikacją jest TVN Player. Zapewnia dostęp do bogatej i na bieżąco aktualizowanej biblioteki seriali, show i programów (również prapremierowych) emitowanych na antenach TVN i nie tylko..

Warto polecić aplikację VoD Onet oferującą bogatą bazę filmów, seriali, dokumentów czy bajek oraz aplikację Strefa VOD z ciekawymi filmami, kinowymi hitami polskiej i zagranicznej kinematografii.

Baw się przy twoim Samsung Smart TV
Jak widać, sylwester przed telewizorem nie musi kojarzyć się z nudą. Wykorzystaj ten czas i przywitaj nowy rok razem ze Smart TV!

* Dostępność aplikacji może się różnić w zależności od platformy Smart TV.

Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach – telewizorach, smartfonach, komputerach, drukarkach, kamerach, lodówkach, dyskach SSD i kartach pamięci. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy