Uroda

Polowanie na bieliznę

Jak upolować bieliznę, z której zakupu będziesz w pełni usatysfakcjonowana? Przede wszystkim musisz uzbroić się w zdrowy rozsądek, garść porad i możesz wyruszać na zakupowe łowy! Takie wyposażenie uchroni Cię przed kolejną zbędną częścią garderoby, która straszy z szafy. Zapoznaj się tylko ze wskazówkami, które pomogą dokonać Ci prawidłowego wyboru.

Gdzie chowają się najlepsze okazje?

Pamiętaj, że okazję stanowi nie tylko niska cena, ale przede wszystkim dobra jakość. Bielizna powinna być ładna, ale także dopasowana do sylwetki, wygodna i wykonana z odpowiednich materiałów. Odradzamy kupowanie bielizny w hipermarketach i na bazarach. Na szczęście coraz więcej jest profesjonalnych sklepów bieliźniarskich, które oferują sprzedaż internetową oraz stacjonarną. W prezentowanych katalogach znajduje się wiele fasonów i rozmiarów, które tylko czekają, aż je upolujesz. Poniżej znajduje się kilka porad, dzięki którym Twoje bieliźniane łowy zakończą się wymarzonym sukcesem.

1. Centymetr zamiast strzelby! Zanim wyruszysz na łowy poznaj swoje wymiary. Cenne wskazówki jak dokładnie zmierzyć obwód stanika znajdziesz tutaj: http://www.krisline.com/odpowiedni-obwod-stanika

2. Odpowiedni kaliber! Oblicz dokładnie swój rozmiar miseczki. Ułatwi Ci to skorzystanie z przeznaczonej do tego tabelki: http://www.krisline.com/site,pages,63.html

3. Wyjdź z ukrycia! Spójrz na siebie krytycznie. Zastanów się, które atuty swojej figury chcesz wyeksponować, a co pragniesz zatuszować. Pamiętaj, że każde niedoskonałości da się ukryć, a walory podkreślić. .

4. Cel, pal! Wybierz z katalogu odpowiedni fason; możesz go przymierzyć i kupić w jednym z butików albo zamówić przez Internet ( pamiętaj, że w razie czego masz możliwość wymiany rozmiaru bądź zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki). Porównuj ceny w różnych sklepach i czytaj opinie na forach. Zapoznaj się dokładnie z marką, na której produkty będziesz chciała się zdecydować. Komentarze klientek zamieszczane w Internecie na temat zakupionych produktów mogą często w znaczny sposób ułatwić Ci dokonanie wyboru.

5. Dumna jak paw! Masz powody do zadowolenia. Dobre zakupy poprawiają samopoczucie i dają poczucie satysfakcji. Jeśli chcesz dłużej cieszyć się piękną bielizną używaj delikatnych detergentów i woreczków do prania. Najlepsze efekty uzyskasz jednak decydując się na pranie ręczne ( które jest konieczne w przypadku biustonoszy z fiszbinami).

Sklep internetowy vs butik

Oba sposoby polowania na bieliznę są skuteczne. Kupując przez Internet bez problemu znajdziesz interesujące Cię informacje na temat produktów oraz promocje cenowe. W sklepach internetowych często jest znacznie większa oferta niż w sklepach stacjonarnych, co więcej mamy możliwość dokładnego zapoznania się z opiniami na temat towarów, a także wybrania najkorzystniejszej opcji cenowej- podkreśla Marzena Pudłowska, właścicielka firmy bieliźniarskiej KrisLine. Dokonując zakupu bielizny przez Internet zaoszczędzasz nie tylko czas, ale pieniądze. W butiku stacjonarnym możesz liczyć na obsługę, która pomoże Ci dobrać fason i rozmiar. Ponadto masz możliwość bezpośredniego kontaktu z towarem, przymiarki wybranego modelu. Za równo zakupy w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych mają swoje wady i zalety. To od Ciebie i Twoich indywidualnych preferencji zakupowych zależy, który sposób polowania na bieliznę bardziej Ci odpowiada. Pamiętaj jednak, że wybór odpowiedniego sklepu-internetowego bądź stacjonarnego, w którym zamierzasz dokonać zakupu jest kluczem do sukcesu. Warto więc dobrze go przemyśleć. Powodzenia na polowaniu!
Z: http://www.pressoffice.pl/kobieta,t981648425?more=1364095872

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy