Obuwie Obuwie damskie

Kolaż modowych inspiracji Converse All Star

CONVERSE ALL STAR PROUDLY IMPERFECT
– POKAŻ SWOJĄ SNEAKERSOWĄ NATURĘ I PODDAJ SIĘ CHWILI

Linia Converse All Star PROUDLY IMPERFECT to kolaż modowych inspiracji, który obudzi twoją spontaniczność. Przemierzaj miasto, odkrywaj jego zakamarki, eksploruj boczne uliczki. Przygoda wymaga od ciebie jedynie spontaniczności. Nie trać czasu, bądź gotowy, bo może okazać się, że na podjęcie decyzji masz tylko 30 sekund!

Jesienią miasto na nowo budzi się do życia. Parki i miejskie skwery pustoszeją, by industrialne klubyi bary mogły wypełnić się ludźmi oraz muzyką. Długie wieczory upływają na spotkaniach ze znajomymi. Wernisaż fotografii w niezależnej galerii, później tajemniczy koncert na dachu budynku w centrum miasta. Przed wschodem słońca zdążycie jeszcze wpaść z zespołem na imprezę w dawnej kręgielni. Wszystkie chwile rejestrujecie analogiem. Każda klatka jest inna, ale na każdym zdjęciu widać wyjątkowe Chucki.

Linia PROUDLY IMPERFECT, a w niej damskie modele TRI ZIP oraz męskie BACK ZIP, łącząc jesienne trendy z unikalną sylwetką All Star doskonale oddaje nonkonformistyczny charakter marki. Przykuwające wzrok detale: suwaki nawiązujące do punkowych klimatów, płótno mieniące się „gwiezdnym pyłem”, woskowane sznurówki czy sprany diagonal z logo vintage tworzą kolekcję idealną zarówno na dzień jak i na wieczór.

Damskie Converse Chuck Taylor All Star Tri Zip przykuwają wzrok ukośnymi suwakami w okolicy pięt ozdobionymi skórzanymi frędzlami.

Męskie Converse Chuck Taylor All Star Back Zip są dostępne w wersji ze spranego diagonalu z naszytym vintage logo Converse All Star.

Chuck Taylor All Star Back Zip_C144769_369PLN

Chuck Taylor All Star Back Zip_C144772_369PLN

Chuck Taylor All Star Tri Zip_C545018F_319PLN

Chuck Taylor All Star Tri Zip_C545020F_319PLN

CONVERSE_CHUCK_TAYLOR_ALL_STAR_TRI_ZIP_FH14

Proudly_Imperfect_EMEA_DPS_2

Cena Converse Chuck Taylor All Star Tri Zip: 319 pln

Cena Converse Chuck Taylor All Star Back Zip: 369 pln

Tej jesieni pokaż swoją sneakersową naturę!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy