Wiadomości Branżowe

Sztuka parzenia herbaty z MPM

Spotkanie z przyjaciółką lub wieczór we dwoje to idealna okazja do wypicia filiżanki aromatycznej kawy czy herbaty. Nowy zestaw od firmy MPM, czajnik MCZ-33M/Z z zaparzarką, pozwala przygotować ulubiony ciepły napój o wyjątkowo intensywnym smaku.

Sekretem aromatycznych naparów jest odpowiednia temperatura oraz ilość wody, a także czas parzenia. Wrzątek szybko zostanie przygotowany w nowym czajniku MPM, MCZ-33M/Z. Jego podświetlane wnętrze oraz wskaźnik poziomu wody z podziałką, ułatwiają przygotowanie wody na konkretną liczbę filiżanek.

By popijać kawę podczas plotkowania z przyjaciółką lub herbatę z ukochanym w długie, zimowe wieczory, wystarczy zagotować 350ml wody. Dokładnie taka ilość jest potrzebna, aby zalać ulubione listki czy zmielone ziarenka w zaparzarce, dołączanej do czajnika MCZ-33M/Z. Po napełnieniu wodą dzbanka, należy od razu go zamknąć, odczekać kilka minut aż napar nabierze mocy, a następnie docisnąć sitko do dna. W ten sposób uzyskuje się smaczny, ciepły napój bez fusów.

Wygodę w przygotowywaniu herbaty z nowym zestawem MPM, MCZ-33M/Z zapewnia także stabilna obrotowa podstawa oraz nienagrzewająca się rączka w czajniku. Natomiast dzbanek do zaparzania posiada eleganckie metalowe nóżki, które sprawiają, że jego dno nie będzie przylegać do powierzchni, na której stoi. Dzięki temu, można zaparzarkę bez obaw stawiać na drewnianym stoliku kawowym.

 

Czajnik bezprzewodowy MCZ-33M/Z

Cena: 155 zł

Opis:

- Dzbanek ze stali nierdzewnej

- Podświetlane wnętrze czajnika

- Wielostopniowy system zabezpieczeń

- Uchylna pokrywa

- Wskaźnik poziomu wody z podziałką

- Stabilna obrotowa podstawa 360°

- Zakryta grzałka

- Wymienny filtr

- Pojemność 0,6/1,7 L

Parametry techniczne:

- Zasilanie: 220-240 V ~50/60 Hz

- Moc: 1850-2200 W

Zaparzarka model MCZ-06

- Do parzenia kawy, herbaty oraz ziół

- Zatrzymuje aromat i smak zaparzanego napoju

- Szklany, hartowany dzbanek o pojemności 350 ml

- Filtr, oprawa i pokrywa za stali nierdzewnej

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty

Źródło MPM. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy