Wiadomości Branżowe

Uśmiechnij się, zrób zdjęcie i pomóż razem z Samsung chorym dzieciom

Najszczerszy uśmiech może spełnić marzenia nieuleczalnie chorych dzieci. Można się o tym przekonać biorąc udział w polskiej edycji akcji Happy Faces. Wystarczy przyjść do salonu Orange, uśmiechnąć się i zrobić zdjęcie korzystając z Samsung GALAXY Note 3. W podziękowaniu za 40 000 uśmiechów od życzliwych osób z całej Polski, Samsung przekaże nieuleczanie chorym dzieciom sprzęt elektroniczny.

W akcji Happy Faces, wspólnie prowadzonej przez Grupę Orange i Samsung uczestniczą też mieszkańcy Belgii, Francji, Luksemburga i Rumunii. Polską edycję wspiera Fundacja Dziecięca Fantazja, której celem jest wnoszenie odrobiny radości w życie nieuleczalnie chorych dzieci poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Aby pomóc podopiecznym fundacji można wykonać mały gest. Wystarczy do końca lutego przyjść do salonu Orange, uśmiechnąć się i zrobić zdjęcie używając Samsung GALAXY Note 3. Za pomocą wgranej aplikacji zdjęcie zostanie zamieszczone na mapie Europy. Zebrane 40 000 uśmiechów na mapie Polski wystarczy, aby Samsung Electronics przekazał 70 nowoczesnych tabletów Fundacji Dziecięcej Fantazja.

Dla wielu polskich dzieci, które codziennie zmagają się z chorobami, spełnienie nawet najmniejszego marzenia jest niezapomnianym przeżyciem. Jesteśmy dumni móc uczestniczyć w europejskiej akcji, która opiera się na szczerych, ciepłych emocjach. Wystarczy mały gest – zrobienie zdjęcia, aby pomóc potrzebującym. 14. lutego wszyscy pracownicy Samsung Polska również wesprą tą szlachetną akcję umieszczając swoje zdjęcia na mapie Happy Faces - powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Mapę z uśmiechniętymi twarzami z Europy można zobaczyć tutaj.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy