Wiadomości Branżowe

Technologia „z chmury” wspiera kulturę

netPR.pl zmodernizował serwisy internetowe Teatru Polonia i Och-Teatru, implementując w nich zintegrowane narzędzia wspomagające komunikację z otoczeniem – widzami, mediami i partnerami. Miłośnicy sztuki teatralnej zyskali m.in. możliwość dodawania repertuarów tych instytucji do swoich osobistych kalendarzy – również na telefonach komórkowych.

Głównym założeniem modernizacji było wyposażenie witryn Teatru Polonia i Och-Teatru w rozwiązania, których zadaniem jest zapewnienie lepszej komunikacji z widzami i społecznością koneserów kultury w Polsce. Dlatego przy realizacji projektu dużo wysiłku włożono w sposób prezentowania repertuarów obu teatrów, a także ułatwienie widzom dostępu do nich. Informacje o spektaklach nie tylko łatwo trafiają do osobistych kalendarzy w Outlooku, Google czy komputerach Apple i telefonach zainteresowanych widzów. Będą też łatwe w użyciu w aktywnej komunikacji z widzami z wykorzystaniem systemu powiadomień i newsletterów, jak również w komunikacji z mediami.

O biznesowej jakości witryny decyduje nie tylko wygląd, ale też zakodowana w niej funkcjonalność, niezawodność technologii, łatwość obsługi oraz gwarantujący stabilność i rozwój platformy partner. Wykorzystanie technologii netPR.pl, udostępnianej w modelu chmury, przez świetne warszawskie teatry jest dowodem na to, że rośnie świadomość potrzeb i wymagania specjalistów aktywnie wykorzystujących Internet – mówi Marek Woźniak, prezes netPR.pl. 

Zainteresowaliśmy się oprogramowaniem oferowanym w modelu chmury, ponieważ zapewnia nam ono nie tylko funkcjonalności, których potrzebujemy, ale również bezpieczeństwo inwestycji – niskie koszty wdrożenia i wyważoną opłatę miesięczną za korzystanie z oprogramowania – mówi Katarzyna Błachiewicz, Dyrektor Teatru Polonia i Och-Teatru

Więcej informacji na temat rozwiązań w technologii netPR.pl znajduje się na stronie www.netpr.pl.

Więcej informacji na temat Teatru Polonia i Och -Teatru znajduje się na stronie www.teatrpolonia.pl i www.ochteatr.com.pl.

 

 

netPR.pl sp. z o.o. jest firmą technologiczną, która oferuje oprogramowanie internetowe wspomagające komunikację jako usługę (model SaaS - Software as a Service). Specjalizuje się w rozwijaniu systemów prasowych, blogów korporacyjnych, serwisów relacji inwestorskich i technologii wideo w Internecie.
Z rozwiązań netPR.pl korzystają m.in.: Bank Pekao, Grupa BRE Banku, Grupa ING, Grupa PZU, Ernst & Young, Grupa Energa, Serinus Energy Inc., Netia, Ericsson, Samsung Electronics Polska, Nestle Polska, Grupa Allegro, Poczta Polska, Carrefour Polska, Rainbow Tours, NuPlays, Havas Worldwide.
netPR.pl jest operatorem pierwszego w Polsce serwisu dystrybucji komunikatów prasowych - media.netPR.pl (wire service) oraz właścicielem marki videoPR.pl.

***

Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury została założona w 2004 r. przez Krystynę Jandę, Edwarda Kłosińskiego i Marię Seweryn. Głównym celem statutowym Fundacji jest wspieranie i upowszechnianie  kultury, w szczególności poprzez prowadzenie teatrów. W 2005 r. Fundacja założyła Teatr Polonia, zaś w 2010 r. działalność rozpoczął Och-Teatr. W szerokim i cenionym przez widzów repertuarze obu teatrów znajdują się zarówno klasyczne utwory z kanonu literatury światowej, najlepsze propozycje spektakli rozrywkowych czy też wybór sztuk powstałych na podstawie znakomitych tekstów współczesnych. Na scenach Teatru Polonia oraz Och-Teatru zobaczyć można najlepszych polskich aktorów teatralnych.

Źródło netPR.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy