Projektanci

Łukasz Jemioł Jeden z czołowych polskich projektantów mody wspiera ‚Nurture the World‘ w Polsce

Informacja prasowa,
Warszawa, 30 lipca 2014r.

T-SHIRTY ŁUKASZA JEMIOŁA
DLA ‚NURTURE THE WORLD‘

Jeden z czołowych polskich projektantów mody Łukasz Jemioł dołączył do grona osób, wspierających projekt ‚Nurture the World‘ w Polsce i zaprojektował koszulkę: “Nurture t-shirt by Łukasz Jemioł”. Bawełniany t-shirt z motywem serca i motyla jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych. Część dochodu ze sprzedaży tego produktu zostanie przeznaczona na dożywianie dzieci w polskich szkołach. Akcja jest prowadzona z PCK. Ze sprzedaży jednego t-shirtu zapewniamy aż 10 posiłków dla dzieci.

T-shirty Łukasza Jemioła są dostępne w butiku projektanta Space przy Pl.Dąbrowskiego 8 oraz na platformie SHOWROOM.PL. Na rzecz akcji platforma całkowicie zrzeka się swojej prowizji.

NURTURE THE WORLD to międzynarodowy projekt społeczny (“social business“) działający w USA i Brazylii. Od lutego 2014, pod nazwą Nurture the World Europe, projekt działa także w Polsce. Nurture sprzedaje dobrej jakości produkty, z których częściowy dochód jest przeznaczony na dożywianie dzieci w szkołach. Firma wspiera organizacje międzynarodowe i lokalne powołane do walki z głodem (np. PCK
w Polsce). Pomysłodawczynią i prezesem Nurture the World jest Monika Jabłońska.

Ambasadorką Nurture the World w Polsce jest znana aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska. Produkty Nurture noszą znane osoby na całym świecie, zaś w Polsce, m.in: Edyta Górniak, Katarzyna Zielińska, Anna Lewandowska, Małgorzata Socha, Ania Wendzikowska, Łukasz Jemioł.

Nurture by _ukasz jemio__01

Nurture by _ukasz Jemio__02

Nurture by _ukasz Jemio__03

Nurture by _ukasz Jemio__04

Nurture by _ukasz Jemio__05

T- Shirty Łukasza Jemioła dla Nurture The World kupisz tu: http://www.shwrm.pl/odziez/t-shirty/45970_nurture-nurture-t-shirt-by-lukasz-jemiol-p.html

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy