Bielizna

Wiosenna seksowna w swojej prostocie, wyrafinowana i wygodna

Informacja prasowa,
Warszawa, 27 marca 2013r.

Seksowne paski na wiosnę!
– limitowana kolekcja „Sexy Stripes“

Seksowna w swojej prostocie, wyrafinowana i wygodna – taka właśnie jest bielizna „Sexy Stripes” stworzona przez Intimissimi. Dla włoskiej marki niezwykle ważne są zdjęcia wizerunkowe i filmiki, dlatego w tym sezonie angażuje w swoje działania nad klipami promocyjnymi młodych twórców filmów video, tym samym pozwalając im się rozwijać i zaistnieć w branży.

Komplet bielizny „Sexy Stripes” to limitowana propozycja na wiosnę. Biustonosz typu push-up z mikrofibry z cienkimi ramiączkami to połączenie elegancji z aktualnie obowiązującymi trendami. Szare, pionowe paski na kontrastującym z nimi białym tle, ozdobione są romantyczną koronkową wstążką stanowiącą subtelną dekorację. Do stanika idealnie pasują delikatne, prążkowane figi.

Wiosną 2013 Intimissimi startuje nie tylko z nowymi propozycjami modowymi, ale też z projektem. Włoska marka do współpracy przy swoich filmach promocyjnych zaprasza debiutujących, zdolnych reżyserów, którzy swoimi wizjami i inspiracjami mogą podzielić się z szeroką, międzynarodową publicznością. Pierwsze video stworzone przez młodych twórców specjalnie dla Intimissimi dostępne jest na globalnym kanale marki na YouTube pod linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=rZF3maqODcs. To krótki, czarno-biały klip nakręcony w tajemniczym klimacie, który pozostawia modelkę w tle, skupiając się przede wszystkim na eleganckiej, prostej bieliźnie Intimissimi.

Intimissimi e-commerce

Intimissimi e-commerce

Ceny produktów:

Biustonosz w paski – 114,90 PLN
Figi w paski – 44,90 PLN

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy