Produkty

Sposób na walkę z zafarbowanym materiałem?

Dylon S.O.S Odbarwiacz – na zafarbowane materiały

Kiedy w pośpiechu robimy pranie, zdarza się nam zapomnieć o konieczności segregowania ubrań. Często niepożądanym efektem jest zafarbowany ulubiony sweter czy bluzka. Takie trudne plamy nierzadko decydują o tym, że musimy pozbyć się chętnie noszonego ubrania. Czy to jednak jedyny sposób na walkę z zafarbowanym materiałem?

Dylon, producent środków wspomagających proces prania, radzi, żeby zamiast ubrań pozbywać się… plam! Marka posiada w swojej ofercie środek, który usuwa plamy powstałe na skutek zafarbowania materiału, nie niszcząc przy tym ubrań. S.O.S Odbarwiacz to prosty w użyciu produkt, który nie wymaga już stosowania żadnego dodatkowego detergentu, jak proszek czy płyn do prania. Możemy używać go zarówno w pralce, jak i piorąc ręcznie. W pierwszym przypadku wystarczy dodać płyn z saszetki bezpośrednio do bębna pralki i włączyć pranie na 60 stopni. Piorąc ręcznie pamiętajmy o gorącej wodzie i pozostawieniu ubrania w misce na co najmniej godzinę.
Środek ma łagodniejszy skład niż typowe silnie żrące odplamiacze, będzie więc bezpieczny dla delikatnych materiałów, takich jak wełna czy jedwab. Nie sprawi, że kolory ubrań wypłowieją, ale skutecznie usunie zafarbowane plamy. Co więcej S.O.S Odbarwiacz nie tylko odplamia, ale również ożywia zszarzałe białe i wyblakłe kolorowe materiały.

Produkt przeznaczony do odbarwiania zafarbowanych ubrań to najbardziej delikatne i skuteczne rozwiązanie na takie trudne plamy. Dzięki niemu mamy pewność, że nie uszkodzimy materiału, a osiągniemy oczekiwany efekt. W opakowaniu kartonowym znajdują się dwie saszetki S.O.S Odbarwiacza.

8571012109  DYL Odbarwiacz SOS 2szt.-003-2014-07-02 _ 14_19_24-72

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy