LIFESTYLE Uroda

Żel do Higieny Intymnej LactaMED™ 3w1 Eveline Cosmetics for girls

Data publikacji: 2014-06-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Żel do Higieny Intymnej LactaMED™ 3w1 Eveline Cosmetics for girls
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

polecany w okresie dojrzewania (for girls)

Żel do Higieny Intymnej LactaMED™ 3w1 Eveline Cosmetics for girls LIFESTYLE, Uroda - polecany w okresie dojrzewania (for girls)

Żel do higieny intymnej LactaMED™ z kompleksem prebiotyków i probiotyków został stworzony specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji i higienie okolic intymnych dziewcząt i młodych kobiet, również ze skórą wrażliwą, alergiczną i skłonną do podrażnień. Innowacyjna formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne, działające w synergii z kwasem mlekowym i unikalnym kompleksem probiotyków i prebiotyków Ecoskin®, zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji i stanów zapalnych. Doskonale koi i łagodzi wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia. Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach, zapewniając uczucie świeżości, czystości i komfortu przez cały dzień. Odbudowuje naturalna mikroflorę okolic intymnych, stymuluje wzrost korzystnej flory bakteryjnej, która zapobiega rozwojowi mikroorganizmów chorobotwórczych. Żel wyjątkowo delikatnie myje miejsca intymne bez naruszania naturalnej bariery hydrolipidowej.

Cena ok.13,99 zł /   250 ml

Składniki aktywne:

Ecoskin®, Kwas mlekowy, Naturalna betaina, Ekstrakt z kory dębu, Ekstrakt z rumianku i D-panthenol

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Żel do Higieny Intymnej LactaMED™ 3w1 Eveline Cosmetics for girls LIFESTYLE, Uroda - polecany w okresie dojrzewania (for girls)
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy